různé - viz pozvánky
Pro malé a střední podnikatele je v Operačním programu Spravedlivá transformace (OPST) připravena řada možností, jak podpořit jejich rozvoj v rámci transformace kraje a přechodu na nízkouhlíkové hospodářství.

Czech Invest s partnery připravil k tématu podpory malých a středních podniků sérii seminářů, které probíhají od října do listopadu v Karlovarském, Ústeckém a Moravskoslezském kraji.

Cílem je seznámit potenciální žadatele s aktuální nabídkou dotačních titulů, zvýhodněných úvěrů a dalších možností veřejné podpory včetně novinek v rámci Operačního programu Spravedlivá transformace. Na místě bude také možnost konzultovat své projektové záměry.

Roadshow v průběhu října a listopadu 2023 postupně navštíví větší města v Moravskoslezském, Ústeckém a Karlovarském kraji. Tyto workshopy jsou určeny zejména projektovým manažerům, MAS a dalším zástupcům z řad místní a regionální samosprávy i soukromého sektoru.

Účast na semináři je zdarma a vybrat si můžete z těchto míst a termínů:

MORAVSKOSLEZSKÝ ÚSTECKÝ KARLOVARSKÝ
10.10. KARVINÁ 26.10. ÚSTÍ NAD LABEM 31.10. SOKOLOV
17.10. KOPŘIVNICE 31.10. DĚČÍN   1.11.
25.10. TŘINEC 1.11. CHOMUTOV   8.11. MARIÁNSKÉ LÁZNĚ
  1.11. OPAVA 8.11. MOST   9.11. CHEB
  7.11. FRÝDEK-MÍSTEK 15.11. OSTROV
14.11. OSTRAVA 16.11. KARLOVY VARY

Další podrobnosti, kompletní program a odkaz na registraci naleznete v přiložených pozvánkách nebo na stránkách CzechInvestu.

Pozvánka Moravskoslezský kraj
Pozvánka Karlovarský kraj
Pozvánka Ústecký kraj

Pro každý z uhelných regionů jsme připravili přehledný leták, protože druhy podpory se v každém z nich mohou lehce lišit.

Leták Podpora podnikání Moravskoslezský kraj
Leták Podpora podnikání Karlovarský kraj
Leták Podpora podnikání Ústecký kraj